O mnie

Kim jestem?

untitled-(233-of-260)-do_Internetu

Nazywam się Joanna Skorupska. Od 7 lat z pasją działam jako pośrednik na rynku nieruchomości. Pomagam moim klientom skutecznie sprzedać i wynająć nieruchomości. Znajduje dla nich rozwiązania, zamieniam ich marzenia w zrealizowane decyzje.

Jestem mamą 3 córek, które są na rożnym etapie swojego życia. Chcę, by ich życie było szczęśliwe, by znalazły w nim pasje i robiły to co lubią. Jestem kobieta, która ma coraz większą świadomość siebie, tego co dla niej ważne i co kocha w życiu. Nigdy się nie poddaję.

Od zawsze lubiłam pomagać. Angażuję się w różne akcje dobroczynne. Jestem wrażliwa na ludzkie problemy. W zawodzie pośrednika znalazłam możliwość realizowania tej misji.

Wcześniej tworzyłam biuro nieruchomości pod marka franczyzową.

Obecnie tworzę firmę Doctor House Nieruchomosci  – jest to dla mnie cudowne doświadczenie, moje dziecko. Mam wielką energię do budowania własnej marki stworzonej z doświadczonych agentów nieruchomości, którzy umiejętnie słuchając zdiagnozują, doradzą, dadzą rozwiązanie i w efekcie szybko sprzedadzą, wynajmą czy wynegocjują świetne warunki dla klienta.

Jak mogę Ci pomóc? 

Masz trudną sytuację związaną z Twoją nieruchomością? Rozwód, spadek, darowizna, problemy finansowe czy zamiana mieszkania? Może po prostu chcesz znaleźć kompetentną osobę, która zna rozwiązanie? Jestem wraz z moim zespołem dla Ciebie.

Moje doświadczenie w branży nieruchomości – ciągłe zdobywanie nowej wiedzy i kompetencji. Nastawienie na zaspokojenie potrzeb klienta, kreatywność w tworzeniu rozwiązań i podchodzenie do każdej sytuacji indywidualnie zaowocowały kilkudziesięcioma zadowolonymi ze współpracy ze mną osobami, które rekomendują mnie dalej.

„Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” – H. Jackson Brown Jr.

Dla mnie najważniejsi są ludzie… i nieruchomości.

Dlaczego to robię?

Jeśli znajdziesz w życiu coś, co będziesz robił z pasją – coś, co daje Ci satysfakcję i spełnienie. Jeśli możesz pomagać ludziom a jednocześnie zarabiać pieniądze, jeśli praca, która wykonujesz jest tak wszechstronna, tak różnorodna każdego dnia, że wstajesz rano i myślisz – lubię to co robię.

Właśnie dlatego branża nieruchomości. Właśnie dlatego jestem skutecznym pośrednikiem.